رالی جاده ابریشم با معرفی نفرات برتر پایان یافت

سیاسی ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
رالی جاده ابریشم با معرفی نفرات برتر پایان یافت
گروه نمایندگی های سیاسی - رالی جاده ابریشم استان سمنان به عنوان بزرگترین مسابقه رالی خودروهای ۲ دیفرانسیل کشور با مسیرهای متنوع با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
به گزارش پایگاه خبری « گروه نمایندگی های سیاسی » به نقل از ایرنا، در پایان این مسابقه ها در شهمیرزاد از توابع مهدیشهر استان سمنان حسین زکی زاده با نقشه خوانی سید تقی آصف آل حسینی توانست مقام اول این رقابت را از آن خود کند.
فرزانه کریمی نیز با مسیریابی مهیار مظفری جایگاه دوم رقابت رالی جاده ابریشم را کسب کرد.
جمال زارعی با نقشه خوانی سید جمال فلاح امینی به عنوان سومی این رقابت ها دست یافت.
پوریا حسینی و مسعود یحیایی مقام های چهارم و پنجم این رقابت ها را به ترتیب با همراهی و نقشه خوانی سعید قربانی و امیر یحیایی کسب کردند.
نفرات برتر این مسابقه بر اساس مسیریابی و زمان بندی دقیق انتخاب شدند، ضمن این که مسیرها بر پایه طراحی های ویژه به صورت نقشه در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت.
200 کیلومتر از مسیر 400 کیلومتری رالی جاده ابریشم شامل مسیرهای خاکی و کویری بود.
به گزارش ایرنا، تاکنون رالی ‌های 2 روزه تنها در مسیر کوهستان، کویر یا جنگل برگزار می‌شد اما رالی جاده ابریشم در استان سمنان به دلیل برگزاری در دو مسیر تلفیقی کویر تا کوهستان، در نوع خود بی‌نظیر بود. این رقابت با شرکت خودروهای دو دیفرانسیل و با حضور 100 راننده و نقشه خوان برگزار شد.
مرحله اول این رالی پنجشنبه یکم آذرماه 97 از کاروانسرای دهنمک آرادان در استان سمنان و مرحله دوم این رالی جمعه دوم آذرماه از میهمانسرای جهانگردی سمنان برگزار شد.

کلمات کلیدی:

نظرات کاربراناگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.