از سوی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی؛ رالی‌تور شهری وسیله‌های نقلیه تاریخی برگزار می‌شود

سیاسی ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
از سوی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی؛ رالی‌تور شهری وسیله‌های نقلیه تاریخی برگزار می‌شود
گروه نمایندگی های سیاسی - کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی جمهوری اسلامی ایران، ۷ آذرماه به مناسبت هفته وحدت رالی‌تور شهری وسیله‌های نقلیه تاریخی (جام وحدت) را برگزار می‌کند.
به‌گزارش پایگاه خبری« گروه نمایندگی های سیاسی » به نقل از فارس، در این ویژه برنامه، حدود 100 دستگاه خودرو و موتورسیکلت تاریخی شرکت خواهند داشت.

اردشیر درویشی مدیر حوزه اتومبیل‌رانی و امداد خودرو کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی، با بیان این مطلب گفت: رالی تور شهری وسیله‌های نقلیه تاریخی در مسیرهای مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد تا سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و مجموعه تاریخی کاخ مروارید (کرج) تا سازمان میراث فرهنگی در تهران برگزار خواهد شد.

وی هدف از برگزاری این رالی را بزرگداشت هفته وحدت و جلب توجه هرچه بیشتر عموم جامعه به اهمیت صیانت و حفاظت از وسیله‌های نقلیه تاریخی به عنوان بخشی از میراث صنعتی و فرهنگی تاریخ معاصر کشورمان، عنوان کرد.

درویشی با بیان اینکه رالی مذکور، روز 7 آذر 97 برگزار می‌شود، اظهار داشت: در مسیر نخست شرکت کنندگان از خیابان ولیعصر، میدان ولیعصر، خیابان حافظ، خیابان فردوسی، موزه ملی ایران، خیابان امام خمینی، میدان حر و بزرگراه یادگار امام و در مسیر دوم با عبور از بلوار ارم کرج، آزادراه کرج- تهران، خروجی جاده مخصوص (شهید لشکری) و میدان آزادی به سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خواهند رسید.

کلمات کلیدی:

نظرات کاربراناگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.