شرکت مدیران خودرو ( ام وی ام-چری ) رتبه نخست SSI را بدست آورد

سیاسی ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
شرکت مدیران خودرو ( ام وی ام-چری ) رتبه نخست SSI را بدست آورد
این ارزیابی شامل مواردی چون نحوه ثبت نام ، برخورد پرسنل نمایندگی و توضیحات و نحوه اطلاعات محصول ، چگونگی تحویل و توضیحات لازم و همچنین انجام PDI و بازرسی های لازم قبل از تحویل خودرو و کلیه خدمات مرتبط با فروش و خدمات مرتبط با فروش خودرو می باشد.
به گزارش پایگاه خبری« گروه نمایندگی های سیاسی »، طبق ارزیابی فصل تابستان امسال شرکت مدیران خودرو بیشترین درجه رضایت مشتریان در امر فروش را از آن خود نموده و پس از آن شرکتهای کارمانیا و کرمان موتور در رتبه های بعدی قرار دارند ، شایان ذکر است که شاخص متوسط امتیاز در این صنعت 657 میباشد ،و شرکت مدیران خودرو با کسب 709 امتیاز در صدر قرار دارد ، . شرکت مدیران خودرو در سالهای اخیر سرمایه گذاری خوبی را به لحاط آموزش فروش ، پرزنت محصول ، مشتری مداری و کلیه خدمات فروش برای کلیه پرسنل خود انجام داده است.
بازار خودرو و هر کالای دیگر در عصر حاضر به سمت رقلبت سخت و پیچیده تر میرود و قطعا کسی موفق خواهد بود که رضایت بیشتری را کسب نماید و این رضایت از طریق مشتری حاصل میگردد ، کیفیت و نکات لازم برای یک محصول در کنار خدمات مناسب فروش و پس از فروش دست به دست هم میدهند تا رضایت از یک برند حاصل گردد.
از اینرو در کشور ما نیز با توجه به اهمیت این قضیه برای جامعه مصرف خودرو ، سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ISQI همواره به صورت فصلی به بررسی میزان رضایت مشتریان برندهای گوناگون از پروسه فروش خودرو و خدمات فروش می پردازد.

کلمات کلیدی:

نظرات کاربراناگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.