در نمایشگاه خودرو تهران کدام خودروساز ها شرکت خواهند کرد؟

علی معیری ۱۴۰۱/۰۲/۱۹
در نمایشگاه خودرو تهران کدام خودروساز ها شرکت خواهند کرد؟
چهارمین نمایشگاه خودرو تهران قرار است تا در آخرین روزهای اردیبهشت ماه سال جاری پس از وقفه های چندباره برگزار شود. در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران حضور کدام شرکت های خودروسازی قطعی شده است؟ در این گزارش شرکت های خودروساز چهارمین نمایشگاه خودرو تهران را معرفی می‌کنیم.

صبح روز دوشنبه، نشست خبری نمایشگاه خودرو تهران 1401 برگزار شد. این نمایشگاه در مجموعه شهر آفتاب برگزار می‌شود و به همین دلیل دکتر تقدسی نژاد مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب نقش سخنگوی اصلی این نشست خبری را ایفا کرد. وی در ابتدا به این نکته اشاره کرد که نمایشگاه تخصصی خودرو می‌تواند دستاوردهای تولیدکنندگان خودرو در کشور را به دید عموم بگذارد. نمایشگاه تخصصی یک رویکرد حرفه‌ای در سطح جهان است و کمک می‌کند تا صنایع خودروسازی ایران با استانداردهای روز دنیا تطابق یابند.

چهارمین نمایشگاه خودرو تهران پس از پنج سال وقفه، بار دیگر در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار خواهد شد. مدیر عامل مجموعه شهر آفتاب به توانمندی‌های این مجموعه برای پذیرایی از رویدادهای تخصصی مختلف اشاره کرد و افزود: لازم است اشتباهات گذشته تکرار نشود، چرا که ما تصمیم داریم تا نمایشگاه خودرو تهران را هرچه بهتر از گذشته برگزار کنیم. به همین منظور امور مرتبط با حمل و نقل اصلاح شده است تا بازدیدکنندگان راحت‌تر از گذشته قادر به حضور در نمایشگاه باشند.

یکی دیگر از مسائل مهم در مورد نمایشگاه خودرو تهران، حذف عوارضی تهران است و بر همین اساس عوارضی مسیر نمایشگاه شهر آفتاب برای تردد بهتر مردم حذف شده است. همچنین غرفه‌های اغذیه برای خدمت رسانی به مردم آماده هستند. تقدسی نژاد در پایان افزودک بازدید از نمایشگاه خودرو تهران 1401 رایگان خواهد بود.


 قرار است تا اکثریت خودروسازان ایرانی و شرکای آنان را در شهر آفتاب میزبانی کند هر چند هنوز برخی شرکت ها در حضور پیدا کردن دچار تردید هستند.

به نقل از پایگاه خبری اسب بخار تا  این لحظه ، حضور بهمن موتور، گروه صنعتی ایران خودرو، گروه صنعتی ماموت، مایان دیزل، ویرا موتور، مکث موتور، شایان دیزل، فردا موتورز، سانیار موتور پارسیان، آرین موتور و آمیکو در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران قطعیت یافته است.

در میان شرکت های حاضر در نمایشگاه باید ماموت و زیرمجموعه های این شرکت را فعال ترین خودروساز نمایشگاه بدانیم. مکث موتور در این نمایشگاه قرار است یک خودروی ۷ نفره را رونمایی کند. سایر خودروسازان نیز در این نمایشگاه جدیدترین محصولات تولیدی خود را به نمایش خواهند گذاشت.

با توجه به زمانی که تا پایان اردیبهشت باقی مانده است رایزنی برای حضور خودروسازان دیگر همچنان ادامه دارد.
 چهارمین نمایشگاه خودرو تهران از ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در محل نمایشگاهی شهر آفتاب تهران برپا خواهد شد.

روابط عمومی گروه نمایندگی های سیاسی


نظرات کاربراناگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.