انواع شرایط فروش محصولات سایپا در (سامانه یکپارچه تخصیص خودرو)

با عرض سلاماحتراما،بدینوسیله به اطلاع متقاضیان محترم گروه خودرو سازی سایپا می رساند،شرایط انواع فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به شرح جدول ذیل در فایل PDF  اعلام میگردد.

ادامه مطلب » دانلود فایل

فروش فوق العاده محصولات مدیران خودرو (مرحله اول)

باسلام و احترامبه اطلاع متقاضیان محترم می رساند از روز سه شنبه مورخ 1401/02/27 تا روز سه شنبه مورخ 1401/03/03 شرایط فروش نقدی برای برخی از محصولات شرکت صنایع خودروسازی مدیران از طریق قرعه کشی به شرح ذیل  فایل PDF ارائه میگردد.

ادامه مطلب » دانلود فایل

سامانه یکپارچه وزارت صمت برای فروش خودرو

با آغاز به کار سامانه یکپارچه وزارت صمت طی هفته جاری، فروش خودروسازان پس از وقفه‌ای کوتاه از سر گرفته خواهد شد. عبدالله توکلی ‌‌‌لاهیجانی مدیرکل دفتر صنایع خودروی وزارت صمت در گفت‌وگو با خبرگزاری مهر، ضمن اعلام این خبر، جزئیات فروش خودرو از طریق سامانه یکپارچه را اعلام کرد.

ادامه مطلب »

مدیران خودرو امروز بزرگ ترین خودروساز خصوصی کشور است

شرکت مدیران خودرو در سال ۱۴۰۰ توانست تا با مونتاژ ۳۸ هزار و ۲۸۳ دستگاه خودرو، به بزرگترین خودروساز بخش خصوصی کشور تبدیل شود. این شرکت خصوصی نسبت به سال ۱۳۹۹، رشد تولید ۸٫۶ درصدی را تجربه کرده است.

ادامه مطلب »

در نمایشگاه خودرو تهران کدام خودروساز ها شرکت خواهند کرد؟

چهارمین نمایشگاه خودرو تهران قرار است تا در آخرین روزهای اردیبهشت ماه سال جاری پس از وقفه های چندباره برگزار شود. در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران حضور کدام شرکت های خودروسازی قطعی شده است؟ در این گزارش شرکت های خودروساز چهارمین نمایشگاه خودرو تهران را معرفی می‌کنیم.

ادامه مطلب »

ام وی ام X55 پرو به زودی وارد خیابان های کشور می شود

برای خیلی از کسانی که روز پنجشنبه 8 اردیبهشت ماه مهمان پیست آزادی تهران بودند نه تنها کسل کننده نبود، بلکه فرصتی برای یک تجربه هیجان انگیز محسوب می شد، به خصوص برای علاقه مندان به خودرو و مالکانی که به دنبال خرید محصولات جدید بازار هستند.

ادامه مطلب »