رییس کل بیمه مرکزی در دیدار نوروزی همکاران: در سال جدید جایگاه صنعت بیمه در اقتصاد کلان کشور مستحکم تر می شود

صبح دیروز دکتر غلامرضا سلیمانی در جمع کارکنان بیمه مرکزی حضور یافت و با تبریک سال نو از سال ۹۸ به عنوان سال تلاش برای افزایش ضریب نفوذ بیمه و همگانی سازی فرهنگ بیمه در کشور نام برد.

ادامه مطلب »

تاکنون بیش از ۶۰ پرونده خسارت سیل در استان مازندران کارشناسی شده است

مدیرکل بیمه ایران استان مازندران گفت: در پی وقوع سیل و آبگرفتگی در نقاط مختلف این استان، در جهت خدمت‌رسانی سریع به مردم پس از اطلاع‌رسانی از طریق شبکه نمایندگی‌های مستقر در محل حادثه و شوراها، دهیاری‌ها و افراد مطلع محل سریعاً نسبت به تشکیل پرونده برای زیان‌دیدگان و برآورد خسارت آنها اقدام شده است.

ادامه مطلب »

بیمه نامه عمر و حوادث انفرادی نوروزی هدیه بیمه ایران در روزهای آغازین سال جدید

در ادامه طرح ویژه بهاران بیمه ایران، عرضه و فروش بیمه نامه عمر و حوادث انفرادی نوروزی نیز به عنوان طرح جدید بیمه ای آغاز شده و عرضه آن تا 19 فروردین سال آینده ادامه خواهد یافت.

ادامه مطلب »

تخفیفات ویژه بیمه ایران به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

بیمه ایران به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر، تخفیفات ویژه ای را برای بیمه نامه های بدنه اتومبیل، آتش سوزی، امـوال، مسئولیت واشخاص در سراسر کشور ارائه می کند.

ادامه مطلب »

جبران زیان ۱۶۵ زلزله‌زده گیلانغرب و قصر شیرین با حضور مدیرعامل بیمه ایران

با حضور محسن پورکیانی رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بیمه ایران در آیین‌های جداگانه‌ای در فرمانداری‌های شهرستان‌های گیلانغرب و قصرشیرین دستور تقدیم ۱۶۵ فقره چک جبران خسارت بیمه‌شدگان زلزله‌زده این دوشهرستان صادر شد.

ادامه مطلب »

رییس کل بیمه مرکزی در همایش بیمه و توسعه: همگانی سازی صنعت بیمه به افزایش سطح کرامت انسانی منتهی می شود

صنعت بیمه از قابلیت ها و ظرفیت هایی برخوردار است که می تواند دغدغه های دولت را در خصوص حوادث طبیعی و تصادفات، به میزان چشمگیری کاهش دهد.

ادامه مطلب »